Na sygnale: Sercowe sprawy (506)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Podczas dyżuru doktor Vick ratuje życie pary, którą w domu poraził prąd. Stało się to w obecności dzieci. Ekipa Góry jedzie do ośrodka kolonijnego, gdzie straciła przytomność nastolatka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Po kolejnym wypadku w domu pisarka Marta dzwoni po pomoc do Benia. Po początkowej sprzeczce oboje w końcu się zaprzyjaźniają. Na dyżurze Vick ratuje życie pary, którą w domu poraził prąd. Wszystko działo się w obecności ich dwóch przerażonych synów. Doktor Góra wyprowadza na spacer psa znalezionego przez żonę. Spotyka poprzedniego właściciela zwierzęcia, który nie przyznaje się do niego i ucieka. Podczas dyżuru lekarz jedzie ze swoją ekipą do ośrodka kolonijnego, gdzie straciła przytomność nastolatka. Jej koleżanka mówi, że ta wypaliła skręta z marihuaną. Po ocknięciu się młoda pacjentka wpada w panikę i ucieka. Alek chce ją zatrzymać, jednak zostaje zaatakowany przez ojca dziewczyny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...