Barwy szczęścia | odc. 2901

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia uważa, że wraz z Łukaszem znalazła się na celowniku mafii. Bonda twierdzi, że nie miał nic wspólnego z włamaniem. Marysia denerwuje się na Emila po tym, jak sięga on po gitarę jej ojca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kasia jest roztrzęsiona. Nabiera pewności, że znaleźli się z Łukaszem na celowniku mafii. Przesłuchiwany przez Marcina Bonda utrzymuje, że nie miał nic wspólnego z włamaniem. Wieczorem gangster zjawia się jednak nagle u Sadowskich i grozi Łukaszowi. Kiedy Ania wiesza w restauracji kalendarz ze zdjęciami piłkarzy, Vincenzo czuje się zazdrosny. Z kolei Aldona musi pocieszać Borysa, który spotkał się z negatywnymi komentarzami na temat drużyny, meczu i zdjęć zawodników. Grzelak nie zamierza tak tego zostawić. Marysia denerwuje się na Emila, gdy ten sięga po gitarę jej ojca. Agata jest świadoma, że rozłąka z rodzicami nie wpływa dobrze na dziewczynkę. Juniorzy dochodzą do porozumienia, gdy w szkole Emil broni przybranej siostry. Wynajęty przez Pyrków detektyw odkrywa, że Klara nadal używa pseudonimu ze swojej książki: Julia Armand. Hubert informuje Agatę, że nie udało mu się znaleźć żony, a jej mieszkanie w USA jest puste.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...