Klan | odc. 4244

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr i Beata zastanawiają się nad przyszłością małżeństwa Igi i Zygi. Kobietę zaś denerwuje postawa męża. Uważa, że powinien spotkać się z kochanką i zapytać, czego od niego oczekuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Piotr i Beata zastanawiają się nad przyszłością małżeństwa Igi i Zygi. Kobietę zaś denerwuje postawa męża, który ucieka od odpowiedzialności. Uważa, że powinien spotkać się z kochanką i zapytać, czego od niego oczekuje. Czesia zastanawia się, jak zniechęcić Anulkę do pomysłu nagrywania podrywu starszych, bogatych mężczyzn. W sytuacji, gdy jej argumenty nie działają chce, by to Darek jako ojciec, przemówił dziewczynie do rozsądku. Franczeska dostrzega na ulicy Mildę. Kobieta jednak szybko odjeżdża. Franczeska robi zdjęcie auta, ale jest ono niewyraźne. Iwona, którą męczą narzekania matki wyjawia, jaki jest powód jej rozstania z Marcelem. Zdradza, że jej mąż ma manię zbierania starych mebli i gratów, które znosi do domu pod pozorem renowacji. Antek chce wyjść do znajomych, ale czeka na Mariusza, który długo nie wraca do domu. Obawia się, że ojciec Kubusia znowu nadużywa alkoholu. Tymczasem Mariusz wraca w kiepskim nastroju. Okazuje się, że z warsztatu samochodowego ukradli ich warszawę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...