Hawaje 5-0 4: Szanuj ojca swego (10)

(Hawaii 5.0: Honor Thy Father)

serial kryminalny USA 2013-2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

McGarrettowi udaje się powstrzymać Davida Toriyamę przed zabójstwem weterana. Napastnik twierdzi, że mężczyzna zabił jego ojca podczas wojny w 1943 r. Zespół dociera do ważnych informacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W Honolulu działa policyjny zespół do zadań specjalnych. Dowodzi nim detektyw Steve McGarrett (Alex O'Loughlin), a jego podwładni to: Danny Williams (Scott Caan) - przyjaciel McGarretta ze szkoły średniej, Chin Ho Kelly - policjant niegdyś niesłusznie oskarżany o korupcję, oraz Kono Kalakaua (Grace Park) - kuzynka Chin Ho Kelly'ego, niedoświadczona, ale odważna policjantka. Członkowie oddziału dysponują dużą swobodą podczas prowadzenia śledztw, bo najważniejsze jest, aby byli skuteczni.

W tym odcinku

McGarrettowi udaje się powstrzymać Davida Toriyamę przed zabójstwem weterana z Pearl Harbor, Ezra Clarka. Toriyama twierdzi, że Ezra zabił jego ojca podczas wojny w 1943 roku. Zespół zagłębia się w sprawę i dociera do informacji, że Clark nie miał nic wspólnego z morderstwem. Za zbrodnie odpowiada Joseph Archer, który niedawno zmarł.

Występują

Twórcy

Ładuję...