Pierwsza miłość | odc. 3711

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julita pomaga Filipowi w przygotowaniach do egzaminów poprawkowych. Marysia omawia z Małgosią operację plastyczną Kingi. U Żukowskich zjawia się nieznajoma nastolatka. Twierdzi, że jest córką Janka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Marysi Radosz (Aneta Zając) oraz jej kuzynki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Obie doświadczają w życiu zarówno radości, jak i smutku. W tym sezonie dowiemy się m.in., jaki finał będą miały zmagania drugiej z nich z rakiem piersi. Poznamy też kolejne losy mieszkańców Wadlewa.

W tym odcinku

Julita stara się pomóc Filipowi w przygotowaniach do czekających go egzaminów poprawkowych. Nie jest jej jednak łatwo. Chłopak nie przykłada się do pracy. Na domiar złego nadal cierpi i szuka sposobu, jak ulżyć sobie w bólu. Marysia omawia z Małgosią operację plastyczną, która czeka Kingę. Chce mieć pewność, że przyjaciółka będzie w dobrych rękach. Tymczasem do drzwi Żukowskich puka nieznajoma nastolatka. Szuka ona Janka. Mówi, że ma na imię Gabi i jest jego córką. Przedsiębiorcza Amelka Kulas wpada na pomysł, jak może się szybko wzbogacić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...