Na sygnale: Gambit (505)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Piotr i Martyna wybierają się na romantyczny piknik. Trafiają na wypadek i razem z zespołem doktor Reiter ruszają do akcji. Podczas dyżuru ekipa Benia pomaga pisarce cierpiącej na twardzinę układową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Piotr i Martyna wybierają się na romantyczny piknik. Po drodze trafiają jednak na wypadek i razem z zespołem doktor Reiter muszą ruszyć do akcji. Strzelecki dociera w końcu z ukochaną na działkę, którą podarował im jej ojciec. Na myśl o czekającej ich budowie domu, żona nie wybucha entuzjazmem. Nastawienie Martyny zmienia sympatyczny sąsiad - pszczelarz Stefan Mareczek. Podczas dyżuru zespół Benia pomaga seniorce, która spadła z taboretu i cierpi na twardzinę układową. Chora, znana pisarka, okazuje się wyjątkowo niemiła. Gdy Vick komentuje jej zachowanie, ta odgraża się, że złoży na niego skargę. Ratownicy muszą również uratować pacjenta w ciężkim stanie, do którego pomoc jego sześcioletni syn.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...