Klan | odc. 4243

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Witkowi nie podoba się, że Iwonka nocowała u matki. Obawia się, że osiądzie tu ona na stałe i jego plan przejęcia domu nie powiedzie się. Anna wypytuje Iwonę o powód jej kłótni z Marcelem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Witkowi nie podoba się, że Iwonka nocowała u matki. Obawia się, że osiądzie tu ona na stałe i jego plan przejęcia domu nie powiedzie się. Anna wypytuje Iwonę o powód jej kłótni z Marcelem. Córka nie zdradza zbyt dużo, ale zapewnia że nie będzie walczyć o związek. Dżesika chce się dowiedzieć, czy Darek planuje spotkanie z Milecką. Przyznaje mu się do tego, że szukała informacji na jej temat. Nieoczekiwanie w biurze mężczyzny zjawia się sama Barbara. Wzburzona informuje o wczorajszej wizycie Dżesiki. Paulina odwiedza w szpitalu Ramonę. Dziewczyna źle znosi psychicznie utratę ciąży. Obawia się, że jest to kara od losu za to, co kiedyś zrobiła. Paulina stara się ją pocieszyć. Obiecuje też, że razem z Jackiem zajmą się Sławkiem. Beata, Jacek, Iga i Zyga planują wyjście do pubu. Pod uczelnią Zygmunta podchodzi do niego dziewczyna. Informuje wszystkich, że jest z Zygą w ciąży.

Występują

Zobacz także

Ładuję...