Złoty chłopak (74)

(Yali Çapkini)

serial obyczajowy Turcja 2022  od 12 lat

W skrócie

Defne odwiedza Gulgun. Grozi, że pozwie ją do sądu za to, że Seyran zerwała umowę. Ferit i Seyran razem ze znajomymi jadą na kilka dni w góry. Chcą pomóc Fuatowi i Asuman w rozwiązaniu problemów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciel stambulskiej firmy jubilerskiej, Halis Korhan, martwi się o wnuka, lekkoducha i kobieciarza Ferita. Postanawia ożenić go z odpowiednią panną ze swojego rodzinnego miasta Gaziantep. Chłopak godzi się na plany dziadka, ponieważ uważa, że będzie to jedynie papierowe małżeństwo. Halis prosi synową, Ifakat, by znalazła Feritowi dobrą kandydatkę na żonę. Kobieta udaje się do Gaziantep. Dociera do majętnego Kazima, który widzi w tym szansę dla swoich córek, Suny i Seyran. Wybór Ifakat pada na pierwszą z dziewcząt, lecz Ferit wkrótce poznaje jej siostrę i to z nią decyduje się związać. Seyran nie jest skłonna do ślubu, ponieważ chce kontynuować naukę. Wbrew jej woli jednak Kazim aprobuje małżeństwo młodszej córki z Feritem.

W tym odcinku

Defne odwiedza Gulgun. Grozi, że pozwie ją do sądu za to, że Seyran zerwała umowę. Tymczasem Ferit i Seyran razem ze znajomymi jadą na kilka dni w góry. Chcą pomóc Fuatowi i Asuman w rozwiązaniu problemów. Spędzają razem miło czas. Ferit ma nadzieję, że w końcu zdobędzie serce Seyran. Sefika się buntuje. Uważa, że zarobki służby są zbyt niskie. Latif ma przez to kłopoty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...