30 srebrników 2 (8)

(30 Monedas)

serial grozy Hiszpania 2023  dla dorosłych

W skrócie

Rytuał zbliża się wielkimi krokami. Lombardi, Salcedo, Haruka i Antonio ścigają się, by pokonać superkomputer. Tymczasem w Peru Vergara i Elena walczą, by ocalić Paca i pokonać Barbrowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ojca Vergary (Eduard Fernández), który walczy z demonicznymi siłami. Pedraza, hiszpańskie miasteczko, w którym duchowny mieszkał, nie może się podnieść po tym, jak jego mieszkańcy byli nękani przez pochodzące z piekła istoty. Część z nich nadal jest leczona w szpitalu psychiatrycznym. Elena (Megan Montaner) zaś, po tym jak zapadła śpiączkę, także przebywa w jednej z madryckich placówek. Czuwa przy niej Paco (Miguel Ángel Silvestre). Walcząc z wyrzutami sumienia, mężczyzna stara się jak najlepiej nią zaopiekować. Tymczasem na horyzoncie pojawia się nowy niezwykle niebezpieczny wróg (Paul Giamatti). By go pokonać, przebywający w otchłani piekła Vergara musi zjednoczyć siły z dawnymi nieprzyjaciółmi.

W tym odcinku

Rytuał zbliża się wielkimi krokami. Lombardi, Salcedo, Haruka i Antonio ścigają się, by pokonać superkomputer. Tymczasem w Peru Vergara i Elena walczą, by ocalić Paca i pokonać Barbrowa, zanim nastąpi koniec świata.

Występują

Twórcy

Ładuję...