Komisarz Rex 4: Śmierć na Kahlenbergu (18)

(Kommissar Rex: Trügerische Nähe)

serial kryminalny Niemcy/​Austria 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żonaty Guenther i mężatka Susanne są kochankami. Dochodzi między nimi do kłótni, podczas której mężczyzna ginie. Susanne prosi o pomoc męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariusz wiedeńskiej policji Alexander Brandtner (Gedeon Burkhard) rozwiązuje różne zagadki kryminalne. W poszukiwaniach przestępców pomagają mu współpracownicy wśród których są doktor Graf (Gerhard Zemann), Böck (Heinz Weixelbraun) i Höllerer (Wolf Bachofner). W każdym ze śledztw uczestniczy ponadto owczarek Rex. Mądry i odważny czworonóg dzięki czujnemu węchowi i sprytowi trafia na trop nawet najbardziej nieuchwytnych złoczyńców. Jego pomoc okazuje się niezbędna, kiedy zawodzą tradycyjne metody śledcze.

W tym odcinku

Guenther Sikora i Susanne Konsel, pozostający w różnych związkach małżeńskich, są kochankami. Dochodzi między nimi do kłótni, podczas której Guenther umiera w wyniku upadku. Przerażona Susanne dzwoni po swojego małżonka, który jest lekarzem. Badanie zwłok Sikory ujawnia, że faktyczna przyczyna jego śmierci była zupełnie inna. W trakcie śledztwa Brandtner zakochuje się w pracownicy wydziału medycyny sądowej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...