Babilon Berlin 4 (10)

(Babylon Berlin 4)

serial kryminalny Niemcy 2022

W skrócie

Malu Seegers i dr Völcker chcą zlikwidować Wendta. Kobieta ma go zwabić w pułapkę. Stennes razem z Rathem udają się do kwatery głównej SA. Na miejscu planują zamach stanu przeciwko Hitlerowi i SS.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Berlin, 1930 r. Następuje krach giełdowy, na którym wzbogacili się nieliczni, jak przemysłowiec Alfred Nyssen. Także w Niemczech pojawia się widmo kryzysu. Na dodatek wyraźnie zmienia się klimat polityczny. Chaos, który ogarnął miasto, sprzyja wielu dziwnym postaciom. Jedną z nich jest amerykański gangster Abe Goldstein. Podczas jednak gdy on publicznie obnosi się ze swoim bogactwem, wiele osób gwałtownie ubożeje i zasila szeregi bezdomnych. Taki właśnie los spotkał Toni, o którą martwi się siostra, Charlotte (Liv Lisa Fries). Tymczasem Gereon Rath (Volker Bruch) prowadzi nowe śledztwo. Tropy jednoznacznie wskazują na środowisko bokserów, które ma politycznie powiązania z bojówkarzami z SA. Dochodzenie jest bardzo trudne, ponieważ wszystko wskazuje na to, że już niedługo naziści przejmą w kraju władzę.

W tym odcinku

Malu Seegers i dr Völcker planują zamach na Wendta. Kobieta ma go zwabić w pułapkę, więc nie czuje się z tym komfortowo. Stennes razem z Rathem udają się do kwatery głównej SA. Na miejscu planują zamach stanu przeciwko Hitlerowi i SS.

Występują

Ładuję...