Barwy szczęścia | odc. 2899

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukasz spędza noc w hotelu Stańskiego, który ostrzega go, by nie ryzykował dalszych kontaktów z mafią. Marcin ustala, że Krymska uciekła z Europy. Hubert podejmuje decyzję o wylocie do USA.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Łukasz spędza noc w hotelu Stańskiego, który ostrzega go, by nie ryzykował dalszych kontaktów z mafią. Może się to skończyć równie tragicznie jak jego znajomość z Zaborskim. Zdenerwowana sytuacją Kasia zwierza się Alicji. Marcinowi udaje się wraz z Majakiem ustalić, że Krymska uciekła z Europy. Tymczasem Bonda zmusza nowego naczelnego "Szoku", Modrzyckiego, by większość artykułów zastąpił w gazecie reklamami. Hubert podejmuje decyzję o wylocie do USA. Marysię chce zostawić pod opieką Agaty. Obawia się, że Klara próbowałaby zatrzymać córkę u siebie. Po nocnej imprezie u Michała Małgorzata i Jerzy nie są w najlepszej formie, co zauważa Kacper. Marczakowa szybko odzyskuje energię i ponownie spotyka się z didżejem, pomagając mu w zakupie wymarzonej kawalerki. Prosi również chłopaka, by nauczył ją miksowania muzyki. Zaskoczony początkowo Jerzy stara się wspierać "DJ Margo". Kiedy Darek przygotowuje się do meczu, Weronika pokazuje mu pierwsze egzemplarze charytatywnego kalendarza. Ma również pomysł na kolejną inicjatywę: aukcje randek z zawodnikami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...