Klan | odc. 4242

telenowela Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dziecka Sławka i Ramony nie udało się uratować. Dżesikę niepokoi zachowanie Darka. Dowiaduje się od Dymki, kim jest Milecka. Postanawia natychmiast pojechać do jej kliniki, by z nią porozmawiać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Paulinę martwi brak informacji od Ramony. Sławek jedzie do żony do szpitala. Janusz umawia się po południu na korepetycje z Niną. Kiedy Zosia wraca ze szkoły, słyszy w salonie wesołą rozmowę. Nie podoba jej się, że młoda dziewczyna kręci się koło Janusza. Tłumaczy Agnieszce, że po doświadczeniach z sąsiadką Lidką nikomu nie ufa. Sławek przyjeżdża do Jacka i Pauliny. Zofia dowiaduje się od niego, że dziecka jego i Ramony nie udało się uratować. Próbuje go pocieszyć. Dżesikę niepokoi zachowanie Darka. Dowiaduje się od Dymki, kim jest Milecka. Postanawia natychmiast pojechać do jej kliniki, by z nią porozmawiać. Zjawia się tam pod pretekstem nawiązania współpracy. Iwonka wraca z Belgii. Umawia się z matką na kolację. Anna podpytuje córkę, czy będzie sama czy z mężem. Ta oświadcza jej, że ma dosyć Marcela i wyprowadziła się z ich mieszkania.

Występują

Zobacz także

Ładuję...