Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3735

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wojtek odkrywa w torbie ogromną ilość pieniędzy. Zszokowany tłumaczy żonie, że jego kursant zostawił mu łup z napadu na bank. Gwiazda oznajmia pracownikom, że nie będzie fuzji z tygodnikiem 'Kraj'.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Kamil zastanawia się nad propozycją innej metody leczenia Hebla, o której mówiła Łucja. Ryszard prosi Agnieszkę, żeby zaopiekowała się jego córką Malwiną, gdyby coś poszło źle podczas operacji. Kobieta słucha tego ze łzami w oczach. Nie pozwala mężowi tak myśleć. Niespodziewanie, Hebel traci przytomność. Wezwani lekarze muszą natychmiast go operować. Tymczasem Wojtek odkrywa w swojej torbie ogromną ilość pieniędzy. Zszokowany tłumaczy żonie, że jego wczorajszy kursant musiał pomylić bagaże i zostawił mu przez przypadek łup z napadu na bank. Zdenerwowany Szulc chce iść na policję, ale Żaneta boi się, że zostaną uznani za wspólników bandyty. Grzesiek ma koszmary, że cała klasa śmieje się z jego nowej fryzury. Hela pociesza go i zaciąga do szkoły. Z kolei pełen obaw Krzysztof idzie do redakcji. Gwiazda oznajmia pracownikom, że na razie nie będzie fuzji z tygodnikiem "Kraj", a jedynie przeprowadzka do ich siedziby. Oczekuje ostrej rywalizacji między dziennikarzami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...