Na dobre i na złe | odc. 900: Ile jestem w stanie dać

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Prawniczka, która postanowiła adoptować nastolatka z problemami, zjawia się na badaniach kontrolnych. Wyniki są dobre. Majka zostaje przyłapana przez pacjentkę w dwuznacznej sytuacji z Borysem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Nowa ginekolożka z kliniki leczenia niepłodności, Milena Gawryś, informuje Hanię, że ma ona zaledwie rok na zajście w ciążę. Kilka godzin później Miłosz składa doktor Sikorce zaskakującą propozycję - może zostać dawcą nasienia. W pracy Hania opiekuje się znaną himalaistką, która podczas wypadku na drodze doznała urazu ręki. Przed planowaną operacją mąż pacjentki nieoczekiwanie prosi lekarkę, by celowo popełniła błąd w trakcie zabiegu. W szpitalu na kontroli pojawia się prawniczka Anita, która miała niedawno nowotwór. Okazuje się, że zdecydowała się adoptować nastolatka z problemami. Gdy badania wykazują możliwy nawrót raka, rezygnuje ze swoich planów, by nie narażać chłopca ponownie na utratę domu. Zirytowana brakiem działania ze strony Borysa Majka bierze sprawy w swoje ręce i daje jasno do zrozumienia lekarzowi, że ma ochotę na romans. Zostają wkrótce przyłapani w dwuznacznej sytuacji przez pacjentkę, która składa u Agaty skargę na zachowanie ordynatora.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...