Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3734

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wojtek czeka na kursanta. Przybiega zdenerwowany mężczyzna i pośpiesznie wsiada za kierownicę. W radiu mówią o napadzie na bank. Doktor Agier nie zgadza się z Kamilem w sprawie leczenia Hebla.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Wojtek czeka na kursanta. Nagle przybiega zdenerwowany mężczyzna i pośpiesznie wsiada za kierownicę. W radiu mówią o zuchwałym napadzie na bank. Kierujący ścisza komunikat, twierdząc, że go to rozprasza. W połowie lekcji niespodziewanie hamuje i wysiada z auta, zabierając ze sobą torbę. Chwilę później zaskoczony Szulc dowiaduje się, że klient, którego miał dziś uczyć, zgłosił jego nieobecność. Wojtek nie wie w takim razie, z kim jeździł. Doktor Agier nie zgadza się z Kamilem w sprawie leczenia Hebla. Dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań. Jedno jest pewne - konieczna będzie operacja ratująca życie. Agnieszka jest w szoku. Weronika przyjeżdża wesprzeć przyjaciółkę, co wykorzystuje Nalepa. Tymczasem Marta znajduje wiadomość, która przypomina jej o prześladowcy. Znowu zaczyna się bać. Roma posądza Gębę, że to jego sprawka. Ich kłótnię zauważa Marta. Pyta Lenarską, co się dzieje. Mikołaj próbuje dowiedzieć się, co łączy jego studentkę z dziekanem. To, co odkrywa, wprawia go w osłupienie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...