Dlaczego ja?: 50-letnia Barbara i jej rodzina muszą zmierzyć się z depresją i frustracją adoptowanego syna (1187)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukasz znajduje dokumenty adopcyjne. Jest wściekły, gdy dowiaduje się, że nie jest biologicznym dzieckiem Barbary i Mirka. Buntuje się, zmienia szkołę i zaczyna się interesować jedną z nauczycielek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienny serial, w którym pojawią się historie inspirowane prawdziwymi zdarzeniami i życiowymi rozterkami zwykłych ludzi. Każdy odcinek stanowi osobną opowieść, przedstawiającą losy osób, których życie dramatycznie się skomplikowało. Wraz z bohaterami szukamy wyjścia z sytuacji, które wydają się niemożliwe do rozwiązania.

W tym odcinku

Barbara i Mirosław mają dwóch synów, 25-letniego Jarosława i 16-letniego Łukasza. Starszy chłopak żyje z dnia na dzień. Pracuje dorywczo i zajmuje się swoim hobby, militariami. Młodszy to niezwykle zdolny uczeń liceum. Pewnego dnia znajduje w domu dokumenty adopcyjne. Jest wściekły i rozżalony, gdy dowiaduje się, że nie jest biologicznym dzieckiem Barbary i Mirka. Buntuje się, zmienia szkołę i zaczyna się interesować jedną z nauczycielek. Ku zaskoczeniu matki coraz chętniej też spędza czas z Jarkiem. Dzieli z nim niebezpieczną fascynację bronią czarnoprochową

Zobacz także

Ładuję...