Na sygnale: Orientalny ekspres (503)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Ktoś zaczął podszywać się pod Britney w internecie i uzyskał dostęp do jej poczty. Ratowniczka zgłasza na policji kradzież tożsamości. Na dyżurze zespół Góry odpowiada na wezwanie do plażowiczki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Ktoś zaczął podszywać się pod Britney w internecie i uzyskał dostęp do jej poczty. Ratowniczka zgłasza na policji kradzież tożsamości i opowiada o swoich problemach Marioli. Szukający wymarzonego domu Strzeleccy jadą na spotkanie z agentką nieruchomości. Na dyżurze zespół Góry odpowiada na wezwanie do plażowiczki, u której doszło do zatrzymania krążenia. Początkowo lekarz podejrzewa, że pacjentka przedawkowała narkotyki. Okazuje się jednak, że przyczyny jej choroby należy szukać w Turcji, gdzie przeszła niedawno operację. Śmiertelnie chory mężczyzna dzwoni na numer alarmowy, skarżąc się na ból. Okazuje się, że tak naprawdę chce, by ktoś zbadał jego żonę. Po rozmowie z kobietą Benio i reszta ratowników dochodzą do wniosku, że życie obojga małżonków jest zagrożone.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...