Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3733

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adaś wyznaje Ziębom, że Krakowska tak naprawdę nie jest jego mamą. Kiedy Piotr odbiera od nich syna, Maria prosi sąsiada o rozmowę. Ten wyjaśnia, co dzieje się z biologiczną matką chłopca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Adaś wyznaje Ziębom, że Krakowska tak naprawdę nie jest jego mamą. Kiedy Piotr odbiera od nich syna, Maria prosi sąsiada o rozmowę. Ten wyjaśnia, co dzieje się z biologiczną matką chłopca. Kobieta jednak cały czas boi się, że w rodzinie Krakowskich dzieje się coś złego. Studentka Leśniewskiego zwierza się koleżance, że lubi starszych mężczyzn i koniecznie musi poznać bliżej Mikołaja. Jej słowa słyszy dziekan, który po jej wyjściu z konsultacji u Leśniewskiego prosi ją o rozmowę. Mikołaj jest zaskoczony, gdy widzi ich razem wsiadających do auta. Tymczasem Weronika unika doktora Nalepy. Hebel używa więc podstępu. Udaje, że źle się poczuł i prosi Roztocką o zawiezienie do szpitala. Dzięki niemu Lew spotyka swoją ukochaną i ma okazję wyjaśnić, kim dla niego jest Agier. Z kolei Hebel wpada we własne sidła. Okazuje się bowiem, że jego wyniki badań wszyły bardzo źle.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...