Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński (11)

widowisko Polska 2023  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Gościem jest znany kompozytor Wojciech Trzciński. Ma on na koncie takie przeboje jak 'Dancing Queen' w wykonaniu Haliny Frąckowiak czy śpiewaną przez znakomitą Izabelę Trojanowską 'Karmazynową noc'.

Oglądaj w telewizji

So 2.03 15:15
TVP 2logo
Nd 3.03 17:40
TVP Rozrywkalogo

Opis

Uczestnicy muzycznego programu walczą o udział w konkursie Debiuty podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wykonują utwory obecnego w studiu artysty, który oceni ich umiejętności wokalne i interpretacyjne. Laureaci poszczególnych odcinków wystąpią w koncercie finałowym, podczas którego zostanie wyłoniony zwycięzca. Gospodarzem show jest Marek Sierocki.

Gościem tego wydania jest Wojciech Trzciński, autor muzyki do filmów, programów telewizyjnych, widowisk teatralnych, a także kompozytor piosenek dla wielu polskich artystów. Ma na swoim koncie takie przeboje jak: "Jak minął dzień?" w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka, "Małe tęsknoty" w wykonaniu Krystyny Prońko, "Odpływają kawiarenki" w wykonaniu Ireny Jarockiej, "Dancing Queen" w wykonaniu Haliny Frąckowiak czy śpiewaną przez Izabelę Trojanowską "Karmazynową noc".

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...