Lekarze 4 (13)

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Okazuje się, że pacjent Jivana, uznawany przez wszystkich za hipochondryka, rzeczywiście jest chory. Do szpitala trafia starsza pacjentka, Zofia Grzelak. Kobieta cierpi na hemoroidy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego szpitala Copernicus w Toruniu. Funkcję ordynatora placówki przejmuje Michał Karkoszka (Wojciech Mecwaldowski). Wprowadza on nowe reguły i stawia przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów. Lekarze przeżywają liczne zawirowania w życiu osobistym. Maks Keller (Paweł Małaszyński), mąż Alicji (Magdalena Różczka), uległ wypadkowi. Walczy o życie w szpitalu. Orda (Wojciech Zieliński) w związku z kontuzją nie może podjąć pracy w charakterze chirurga. Leon (Jacek Koman) chce skupić się na karierze naukowej.

W tym odcinku

Okazuje się, że pacjent Jivana, uznawany przez wszystkich za hipochondryka, rzeczywiście jest chory. Lekarzowi udaje się namówić mężczyznę na operację. Do szpitala trafia starsza pacjentka, Zofia Grzelak. Kobieta cierpi na hemoroidy, ale za wszelką cenę stara się ukryć tę wstydliwą przypadłość przed najbliższą rodziną. Na kilka dni przed odejściem z firmy Orda bierze udział w pokazowej operacji. Gdy nieoczekiwanie dochodzi do poważnych komplikacji, Daniel interweniuje. Ku swej uciesze odkrywa, że jego ręce wróciły do pełnej sprawności. Gustaw wciąż pozostaje nieprzejednany w sprawie adopcji Kuby. Mimo szczerych rozmów z Leonem, Krystyną i Alicją, nie zamierza dać za wygraną. Karkoszka informuje Florczyka, że jego ojciec, w porozumieniu z Łąckim, planuje usunąć Elżbietę ze stanowiska dyrektorki. Rozzłoszczony Krzysztof grozi Tadeuszowi, ale ten nic sobie z tego nie robi. Beata przypadkiem poznaje prawdę o samobójczej próbie Filipa - mężczyzna chciał odebrać sobie życie, bo brał udział w akcji, w której zginęły cywilne kobiety i dzieci. Nieoczekiwanie wychodzi na jaw, że Michał ma w Gdańsku kobietę, atrakcyjną chirurg plastyczną.

Występują

Ładuję...