Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3731

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Antek razem z Jagodą otrzymują oznaczenia grupy krwi. Okazuje się, że chłopak ma inną niż ojciec. Daria wyrusza do Niemiec. Wcześniej przyjeżdża na Wspólną pożegnać się z dziadkami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Antek opowiada nieprzytomnemu ojcu o projekcie domu, jaki stworzyła mu Kasia. Chłopak obiecuje Szarkowi, że zbudują go razem. Jakiś czas później razem z Jagodą otrzymują oznaczenia grupy krwi. Okazuje się, że Antek ma inną niż ojciec. Darek dowiaduje się od Boreckiego, że wydało się to, co klient ukrywał przed żoną - znajomy lekarz przepisywał mu narkotyki. Żbik jednak się nie poddaje i podczas kolejnego spotkania mediacyjnego wykorzystuje to na korzyść swojego klienta. Aneta jest wściekła, więc zarzuca swojemu byłemu mężowi kłamstwo. Tymczasem Daria wyrusza do Niemiec. Wcześniej przyjeżdża na Wspólną pożegnać się z dziadkami. Na miejscu widzi, jak Krakowska szarpie się z synem i ostro upomina nową lokatorkę. Kiedy Tadeusz odwozi ukochaną na dworzec, okazuje się, że ma dla niej niespodziankę - jedzie razem z nią na cały tydzień.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...