Na dobre i na złe | odc. 899: Sukcesja

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olena i Michał mówią Cezaremu, że będą mieli dziecko. Do szpitala zostaje przewieziony chłopak, który doznał urazu głowy. Borys, sądząc, że ranny jest pod wpływem alkoholu, bagatelizuje problem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Weronika jest załamana pogarszającym się stanem Zbyszka. Stara się zmusić Glorię i Begera, by załatwili jej mężowi przeszczep. Gdy wraca do domu, jej ukochany jest o krok od śmierci. Lekarze postanawiają wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej. Wcześniej chory wzywa do siebie Maria i proponuje szwagrowi, by zajął jego miejsce w mafii. Olena i Michał mówią Cezaremu, że będą mieli dziecko. Bart przechodzi badania w zakładzie medycyny pracy. Nie dostaje zgody na powrót do leczenia pacjentów. Do szpitala zostaje przewieziony Norbert - chłopak, który na imprezie doznał urazu głowy. Borys, sądząc, że pacjent jest pod wpływem alkoholu, bagatelizuje problem i przekazuje przypadek Blance. Podczas konsultacji u Tadka ranny traci nagle przytomność i dostaje ataku padaczki. Chociaż szpitalny tomograf jest popsuty, Borucki jest gotowy operować pacjenta bez badania, by uchronić go przed uszkodzeniem mózgu. Jakubek, obawiając się pozwu ze strony rodziny, chce odesłać chorego do innego szpitala. Podczas kłótni lekarzy w Leśnej Górze zjawia się ojciec rannego. Blanka po zaręczynach z Mariem jest bardzo szczęśliwa. Nie wie jednak, że jej życie wkrótce znów może zmienić się w koszmar.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...