Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3730

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przejęty Kamil idzie do pracy. Oddaje córeczkę pod opiekę pani Alicji. Bogdan ma kolejne problemy. Przychodzi do niego kontrola z inspekcji pracy, a z powodu braku kierowców zawodzi kontrahentów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Przejęty Kamil idzie do pracy. Oddaje córeczkę pod opiekę pani Alicji, która stara się go uspokoić. Łucja jest wkurzona z powodu tego, że ma tylko asystować w operacji, do której długo się przygotowywała. Po dyżurze Ostrowski mówi Nalepie o wizycie Weroniki, która przyszła, gdy ten był na motorze z Łucją. Lew już rozumie, dlaczego Roztocka nie chce go więcej widzieć. Bogdan ma kolejne problemy. Przychodzi do niego kontrola z inspekcji pracy, a z powodu braku kierowców zawodzi kontrahentów. Na dodatek Wolak jest w rozsypce, bo nie może sobie darować, że przyczynił się do wypadku Szarka. Tymczasem Antek zakrada się do sali, gdzie leży jego nieprzytomny ojciec i błaga, żeby go nie zostawiał. Na Wspólną wprowadzają się nowi lokatorzy - reżyser Piotr Krakowski (Nikodem Kasprowicz) i jego przemęczona żona Konstancja (Anna Lipińska). Kiedy Monika idzie do baru, zostaje staranowana przez chłopca jadącego na hulajnodze. Okazuje się, że to synek nowych sąsiadów. Matka usiłuje namówić Adasia (Jarosław Muravets) do przeprosin, ale ten jest jakby nieobecny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...