Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3729

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola boi się tego, co Alan zezna w sądzie. Czerski wspiera Zimińską. Jagoda i Antek słyszą od lekarza, że Szark miał wylew wewnętrzny i jest nieprzytomny. Najbliższa doba zadecyduje o jego życiu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ola boi się tego, co Alan zezna w sądzie. Czerski wspiera Zimińską. Daje jej siłę, dzięki której kobieta znosi wywleczone z jej przeszłości niechlubne fakty. Później Ola mówi przed sądem, jakie życie zgotował jej Novak. Chce tylko uratować przed nim synka. Tymczasem zrozpaczeni Jagoda i Antek słyszą od lekarza, że Szark miał wylew wewnętrzny i jest nieprzytomny. Najbliższa doba zadecyduje o jego życiu. Do szpitala przyjeżdża Bogdan. Kiedy widzi załamanego i bezsilnego Antka, podpowiada mu, że mogą oddać krew dla jego ojca. Bruno jest przybity po odejściu Natalii. Opowiada o wszystkim Jarkowi, a później razem idą na piwo. Przyłącza się też do nich Damian, który trochę przesadza z alkoholem. Krawczyk odprowadza go do domu, gdzie czeka Monika. O dziwo, Cieślikowa nie jest zła, a nawet zaprasza Brunona do domu, gdyby chciał porozmawiać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...