Barwy szczęścia | odc. 2890

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin uspokaja Anitę, że jej porywacze zostali zatrzymani. Kiedy dziewczyna wyznaje, że nie ma dachu nad głową, policjant zabiera ją do squatu. Celina wyznaje Hermanowi, że nie nadaje się na matkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Marcin uspokaja Anitę, że wszyscy jej porywacze zostali już zatrzymani. Kiedy dziewczyna wyznaje, że nie ma pieniędzy i dachu nad głową, policjant zabiera ją do squatu, gdzie Luiza pokazuje jej wolne mieszkanie. Kodur zostaje u niej na kolacji. Gdy zamierza w końcu wrócić do Renaty, Anita żegna go namiętnym pocałunkiem. Marysia bardzo przeżywa rozłąkę z Klarą. Hubert wyznaje Agacie, że nie chce puścić córki do Stanów, ponieważ obawia się, że ta już do niego nie wróci. Asia jest świadkiem kolejnej rozmowy małżonków, która kończy się kłótnią. Celina wyznaje Hermanowi, że nie nadaje się na matkę i nie byłaby w stanie ofiarować mu tego, co Malwina. Przyszły tata ćwiczy razem z Emilką opiekę nad dzieckiem. Dziewczynka jest rozczarowana, że nie podoba mu się imię, które wybrała dla siostry: Andżelika. Natalia zwierza się Malwinie, że obawia się rozmowy z Cezarym na temat ich przyszłości oraz dzieci. Po kolejnej operacji nie będzie już mogła zostać matką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...