Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski (10)

widowisko Polska 2023  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Gościem odcinka jest producent muzyczny, kompozytor i wykonawca Sławomir Sokołowski. W latach 80. XX wieku stworzył zespół Bolter, z którym wylansował przeboje 'Więcej słońca' i 'Daj mi tę noc'.

Oglądaj w telewizji

Nd 25.02 15:15
TVP 2logo
So 2.03 18:10
TVP Polonialogo
Nd 3.03 10:25
TVP Rozrywkalogo
Wt 5.03 3:05
TVP Polonialogo
Pt 8.03 15:50
TVP Polonialogo

Opis

Uczestnicy muzycznego programu walczą o udział w konkursie Debiuty podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wykonują utwory obecnego w studiu artysty, który oceni ich umiejętności wokalne i interpretacyjne. Laureaci poszczególnych odcinków wystąpią w koncercie finałowym, podczas którego zostanie wyłoniony zwycięzca. Gospodarzem show jest Marek Sierocki.

Gościem odcinka jest producent muzyczny, kompozytor i wykonawca Sławomir Sokołowski. W latach 80. XX wieku stworzył zespół Bolter, z którym wylansował przeboje "Więcej słońca" i "Daj mi tę noc". Współpracował z Krzysztofem Krawczykiem, Lorą Szafran, Anną Jurksztowicz, Gabrielem Fleszarem, Stachurskym, Marylą Rodowicz, Andrzejem Cierniewskim czy Michałem Szpakiem. Ze skomponowanymi przez niego utworami zmierzą się wokaliści amatorzy.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...