Komisarz Alex 20: Ktokolwiek widział (251)

serial kryminalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na jednym z parkingów zostaje znalezione ciało kobiety. Podczas sekcji zwłok Leon odkrywa na jej ciele liczne siniaki, co sugeruje, że mogła spaść ze schodów albo została z nich zrzucona.

Oglądaj w telewizji

So 4.05 10:30
TVP 1logo

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Andrzej Sochoń (Jacek Knap) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

Podczas pobytu na placu zabaw znika Sara, córeczka sąsiadki Bogny, Gabrysi. Informacja o zaginięciu dziewczynki szybko zostaje nagłośniona. Tymczasem z mężem Gabrysi, Maxem, spotyka się młoda kobieta, Idalia. Dochodzi między nimi do burzliwej rozmowy. Kilka godzin później na jednym z parkingów zostaje znalezione ciało kobiety. Bogna zajmuje się roztrzęsioną Gabrysią. Sąsiadka podejrzewa, że jedyną osobą, która mogła źle życzyć jej rodzinie jest Idalia, była dziewczyna Maxa. Okazuje się, że ani on, ani jego żona nie mają alibi na czas jej śmierci. Podczas sekcji zwłok Leon odkrywa na ciele kobiety liczne siniaki, co sugeruje, że mogła spaść ze schodów albo została z nich zrzucona. W sprawie pojawia się coraz więcej pytań. Funkcjonariusze muszą rozwikłać, kto stoi za śmiercią kobiety, a także zniknięciem małej Sary. Jednocześnie trwają poszukiwania dziecka. Sochoń umawia się na randkę z dziewczyną, którą poznał w parku. Bogna zaś spotyka się chirurgiem, z którym wcześniej umawiała się Agata. Wszyscy czworo trafiają do tej samej kawiarni. Sochoń nie może oderwać wzroku od roześmianej Bogny. Ona również obserwuje Andrzeja.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...