Na sygnale: Gdzie jest Benio? (498)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Plany Góry i jego żony na wolny dzień burzy kolejny telefon od Serdela. W trakcie spaceru lekarze poznają kobietę, której syn zniknął podczas kopania dziury w ziemi. Po chwili ona sama upada bez sił.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Przyjaciele z bazy nie mogą skontaktować się z Beniem. Zaczynają martwić się o niego. W końcu załamanego lekarza znajduje Alek. Przebywa on w hotelu, w którym mieszkała Sonia. Podczas dyżuru zespół doktora Banacha jedzie do starszego pacjenta, który ma problemy z oddychaniem i twierdzi, że umiera. Wychodzi na jaw, że objawy u chorego pojawiły się w trakcie degustacji wina. Wiktor ustala, że doszło tutaj do próby kradzieży, a mężczyzna został celowo otruty. Plany doktora Góry i jego żony na wolny dzień burzy kolejny telefon od Serdela. Gangster przekazuje, że mafia już zorientowała się, że w jej strukturach działa kret. Winny ma niebawem stracić życie. W trakcie spaceru lekarze poznają kobietę, której syn zniknął podczas kopania dziury w ziemi. Po chwili ona sama upada bez sił. Badanie wykazuje, że pacjentka ma hiperglikemię. Artur i Beata, zdani na własne siły, muszą uratować życie dwóch osób.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...