Na sygnale: Wyścig z czasem (497)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Vick pomaga nastolatkowi, który uległ wypadkowi w parku linowym. Anna jedzie z Czarkiem za miasto. Syn gospodarza, u którego mieszkają, rani się podczas prac w stolarni. Może stracić rękę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Beniowi nie udaje się porozmawiać z Sonią. Przyjaciółka za pośrednictwem Basi zrywa z nim kontakt. Na dyżurze Vick pomaga nastolatkowi, który uległ wypadkowi w parku linowym. Instruktor, który miał asekurować chłopaka, zachowuje się, jakby był pod wpływem alkoholu. Anna jedzie z Czarkiem za miasto. Chłopak nawiązuje znajomość z synem gospodarza, u którego mieszkają. Doktor Reiter spieszy jego nowemu koledze na pomoc, gdy ten zostaje ranny podczas prac w stolarni. Lekarka poznaje przy okazji dyrektora lokalnego szpitala, Sławoja Lisickiego. Okazuje się on ojcem "gwiazdy" SOR-u w Leśnej Górze. Z powodu decyzji lekarza nastolatek może stracić rękę. Anna, walcząc o uratowanie zdrowia chłopaka, wchodzi z Lisickim seniorem w poważny konflikt, który kończy się interwencją policji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...