Na sygnale: Ojciec chrzestny (496)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Koledzy są zaskoczeni, gdy do bazy zagląda Sonia. Podczas dyżuru zespół Vicka jedzie do mężczyzny, który stracił przytomność po kłótni na imprezie przedrozwodowej żony. Pacjent dostaje ataku padaczki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Koledzy są zaskoczeni, gdy do bazy zagląda Sonia. Okazuje się, że przyleciała do Polski, by odpocząć od Marka. Kiedy Benio odwiedza przyjaciółkę w hotelu, do drzwi puka ukochany kobiety. Podczas dyżuru zespół Vicka jedzie do mężczyzny, który upadł i stracił przytomność po awanturze na imprezie przedrozwodowej żony. Pacjent dostaje nagle ataku padaczki. Utrzymuje, że nie pamięta, by zdradzał partnerkę, o co ta go posądza. Lekarz zaczyna podejrzewać u chorego guza mózgu. Ekipa Góry jedzie do przypadku zasłabnięcia. Ktoś zadzwonił po kryjomu na numer alarmowy z posiadłości guru ziołolecznictwa, którego zna Alek. Gospodarz nie chce wpuścić nikogo do domu. Klis musi odwrócić jego uwagę. Wychodzi na jaw, że guru truje swoich wyznawców lekami na uspokojenie. Serdel przygotowuje chrzciny i uroczystość przyjęcia Góry do "rodziny". Nie wie, że inspektor Szymański próbuje zmusić lekarza do dalszej współpracy z policją.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...