Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces" (9)

widowisko Polska 2023  b.o.
zdjęcie

W skrócie

W specjalnym, jubileuszowym wydaniu programu nie zabraknie niespodzianek i wyjątkowych gości. W studiu pojawią się zespół Blue Café, Kasia Cerekwicka i Andrzej Lampert. Prowadzi Marek Sierocki.

Oglądaj w telewizji

Śr 13.12 23:50
TVP Rozrywkalogo
Nd 17.12 10:55
TVP Rozrywkalogo

Opis

Uczestnicy muzycznego programu walczą o udział w konkursie Debiuty podczas 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wykonują utwory obecnego w studiu artysty, który oceni ich umiejętności wokalne i interpretacyjne. Laureaci poszczególnych odcinków wystąpią w koncercie finałowym, podczas którego zostanie wyłoniony zwycięzca. Gospodarzem show jest Marek Sierocki.

W jubileuszowym odcinku na kanapie jurorskiej zasiądą artyści, których kariera rozpoczęła się od występu w "Szansie na sukces": Katarzyna Cerekwicka, Andrzej Lampert i Dominika Gawęda, aktualna wokalistka zespołu Blue Café, wyłoniona podczas castingu w programie. Nie zabraknie materiałów archiwalnych z 30 lat istnienia "Szansy...". Pojawią się w nich m.in. takie obecnie gwiazdy jak Joanna Kulig, Margaret, Justyna Steczkowska, Daria Zawiałow czy Kasia Stankiewicz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...