Komisarz Alex 20: Podwójna dostawa (250)

serial kryminalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje znalezione ciało Jacka Majewicza, dostawcy jedzenia. Okazuje się, że zmagał się ostatnio z problemami finansowymi. Wszedł w konflikt w właścicielem mieszkania, gdzie wynajmował pokój.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Andrzej Sochoń (Jacek Knap) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex.

W tym odcinku

Zostaje znalezione ciało Jacka Majewicza, dostawcy jedzenia. Okazuje się, że mężczyzna zmagał się ostatnio z problemami finansowymi - nie było go stać na opłacenie rachunków i pokoju, w którym mieszkał. Jednocześnie zapewniał bliskich, że wkrótce jego sytuacja się poprawi. Prowadzący śledztwo policjanci dowiadują się od jego współlokatorów, że niedawno między nim a właścicielem mieszkania doszło do burzliwej, pełnej gróźb awantury. Mężczyzna ten nie ma alibi i nie kryje swojej niechęci do ofiary. Zapewnia jednak, że jest niewinny. Wkrótce w sprawie pojawia się nowy trop. Jeden ze świadków twierdzi, że Jacek rozwożąc jedzenie mógł handlować narkotykami. By rozwiązać zagadkę morderstwa, Sochoń i Alex postanawiają działać pod przykrywką. Rejestrują się jako dostawcy jedzenia w tej samej aplikacji, w której pracował Majewicz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...