The Office PL 3: Furgonetka (8)

serial komediowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa Kropliczanki przygotowuje specjalne wideo z pozdrowieniami dla Łukiego, który przebywa w więzieniu. Spore zamieszanie w zespole wprowadza zaparkowana pod siedzibą firmy furgonetka antyaborcyjna.

Oglądaj w telewizji

Nd 25.02 17:40
CANAL+ Serialelogo

Opis

Patrycja (Vanessa Aleksander), teraz szefowa z Warszawy, wpada na pomysł rozwinięcia biznesu. Zamierza poszerzyć ofertę Kropliczanki, która do tej pory produkowała wyłącznie wodę w butelkach, o napój energetyczny. Nowy produkt ma szansę zyskać popularność, ale oznacza mnóstwo dodatkowych zadań dla ekipy z Siedlec. Wszystko to spada na załamanego tym projektem Michała (Piotr Polak). Wie on jednak, że z przełożoną się nie dyskutuje.

W tym odcinku

Ekipa Kropliczanki przygotowuje specjalne wideo z pozdrowieniami dla Łukiego, który przebywa w więzieniu. Trwa też zbiórka pieniędzy na pomoc koledze, a w biurze pojawia się jego ciężarna partnerka. Michał zdradza wszystkim, że ma dziewczynę. Już wkrótce planuje uprawiać z nią seks. Spore zamieszanie w zespole wprowadza zaparkowana pod siedzibą firmy furgonetka antyaborcyjna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...