Lombard. Życie pod zastaw 13 (712)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klientka Mirecka oświadcza, że zakochała się jak nastolatka. Kalina i Andżela zakładają, że musi chodzić o jakiegoś mężczyznę. Okazuje się jednak, że obiektem miłości seniorki jest klub piłkarski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Jacek Kiciński był przerażony rolą ojca. Z ulgą przyjął pomoc swojej matki, 63-letniej Honoraty, która czuła się bardzo samotna w opustoszałym mieszkaniu. Gdy syn zaproponował jej tymczasową przeprowadzkę, bardzo się ucieszyła. Minął rok i Honorata nie chce wrócić do domu. Kicińska ma dość teściowej, która we wszystko się wtrąca. Klientka lombardu, seniorka Mirecka, oświadcza wszem wobec, że zakochała się jak nastolatka. Kalina i Andżela zakładają, że musi chodzić o jakiegoś mężczyznę. Okazuje się jednak, że obiektem miłości Mireckiej jest klub piłkarski. Mariusz po obławie zaczyna wracać do siebie. Kazimierz jest zadowolony z Daniela. Chwali przed Alicją jej syna.

Występują

Twórcy

Ładuję...