Na sygnale: Problemy z owadami (494)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Olga spotyka w szpitalu starego znajomego, Alberta Bielińskiego. Mężczyzna leży na kardiologii. Seniorka wspomina synowi, że znają się od lat. Gabriel sądzi, że Albert jest jego biologicznym ojcem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Olga, która przeszła zabieg mastektomii, spotyka w szpitalu starego znajomego, Alberta Bielińskiego. Mężczyzna leży na kardiologii po założeniu bajpasów. Seniorka wspomina synowi, że znają się od lat. Gabriel nabiera przekonania, że Bieliński jest jego biologicznym ojcem. W pracy Nowy pełni dyżur z Britney. Jadą razem do pacjentki, która ma problemy z oddychaniem. Na miejscu muszą zmierzyć się z rojem szerszeni. Tuż przed urodzinami Tadzia Basia znów ma powód do zmartwienia. Syn nagle oznajmia, że nie lubi Kasi, nowej ukochanej Adama. Kuba stara się wesprzeć Wszołek. Ratownicy pomagają rannej nastolatce, która ma omamy. Dziewczyna, podobnie jak jej koledzy, zachowuje się, jakby była pod wpływem środków odurzających. Część z nich nagle wbiega na dach, przekonana, że umie latać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...