Na sygnale: Mr and Mrs Góra (493)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Serdel i jego kolega usiłują zmusić Górę, by pomógł postrzelonemu gangsterowi. W tym czasie do domu wraca żona lekarza, która grozi zawiadomieniem policji. Nagle Kosa wyciąga broń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Serdel i jego kolega usiłują zmusić Górę, by pomógł postrzelonemu gangsterowi. W tym czasie do domu wraca żona lekarza, Beata, która grozi zawiadomieniem policji. Nagle Kosa wyciąga broń. Zaskoczeni ratownicy odkrywają, że ranny mężczyzna sam jest policyjnym "tajniakiem". Chcąc pomóc agentowi, włamują się wraz z gangsterami do kliniki Wieleckiego, by na miejscu przeprowadzić operację. Zespół Wiktora jedzie w tym czasie do starszego mężczyzny, który przewrócił się w łazience i doznał urazu. Sygnał alarmowy wysłał rozbity podczas wypadku smartwatch. Niebawem Banach i Martyna dołączają do Artura i Beaty. Wszyscy biorą udział w ryzykownej policyjnej akcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...