Automaniak (1/4)

W skrócie
Pasjonaci przetestują auta, które sprawdzają się na torach wyścigowych. Zasiądą w renault megane, porsche 911 i audi r8. Czy sportowe modele poradzą sobie podczas codziennej jazdy?
Oglądaj w telewizji
Opis
Najdłużej emitowany program motoryzacyjny w Polsce tym razem z nowymi prowadzącymi. Patryk Mikiciuk, Adam Kornacki i Łukasz Bąk poddadzą samochody najciekawszym testom, zastanowią się nad wyglądem prezentowanych aut i dostarczą widzom mnóstwo frajdy.
Patryk Mikiciuk, Łukasz Bąk i Adam Kornacki przetestują auta, które najlepiej sprawdzają się na torach wyścigowych. Prowadzący zasiądą za kierownicami renault megane r.s. trophy-r, porsche 911 gt3 rs weissach i audi r8 v10 performance. W rozstrzygnięciu rywalizacji panom pomoże legendarny polski kierowca rajdowy Leszek Kuzaj. Dowiemy się też, czy sportowe modele poradzą sobie podczas codziennej jazdy.