Dziedzictwo (150)
(Emanet)
W skrócie
Lekarz zaleca Seher odpoczynek i unikanie stresu. Yaman troskliwie się nią opiekuje. W rezydencji pojawia się jego dawna przyjaciółka. Ibrahim wyznaje Alemu i Kiraz, że zakochał się w Czarnej.
Oglądaj w telewizji

Opis
Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.
W tym odcinku
Lekarz zaleca Seher odpoczynek i unikanie stresu. Podejrzewa on, że zasłabnięcie spowodowane było emocjami związanymi ze ślubem. Yaman troskliwie opiekuje się narzeczoną. Jednocześnie zakochani cały czas poświęcają się realizacji spraw, które muszą załatwić przed ślubem, m.in. wybrać zaproszenia. Tymczasem ku zaskoczeniu pary w rezydencji pojawia się dawna przyjaciółka Yamana, Ela. Gdy Ikbal informuje Seher, że byli oni kiedyś parą, dziewczyna jest zazdrosna o ukochanego. Ibrahim wyznaje Alemu i Kiraz, że zakochał się w Czarnej. Postanawia zrobić wszystko, żeby odwzajemniła ona jego uczucie. Ikbal nie może znieść cierpienia siostry. Kobiety knują kolejny plan przeciw Seher. Chcą wykreować jej wizerunek na łowczynię majątków. Zaczynają preparować dowody na jej nieczyste intencje.
Występują




















