Barwy szczęścia | odc. 2877

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W szpitalu Bożena ciągle wspomina o ojcu, nie wiedząc jednak, że ten nie żyje. Kasia namawia przyjaciółkę, by zgłosiła się do psychologa. Bonda przejmuje gazetę od Wangela z powodu jego długów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

W szpitalu Bożena ciągle wspomina o ojcu, nie wiedząc jednak, że ten nie żyje. Kasia namawia przyjaciółkę, by po ostatnich wydarzeniach zgłosiła się do psychologa. Po trudnej rozmowie ze Stańską Sadowska może liczyć na wsparcie męża. Bonda niespodziewanie przejmuje gazetę od Wangela z powodu jego długów. Nowy właściciel "Szoku" konfiskuje zgromadzone przez redaktorów materiały. Na dodatek wyrzuca dziennikarzy na bruk. Kłopoty ma również żona Łukasza. Obawia się, że dach jej domu może w każdej chwili zmiażdżyć drzewo uszkodzone przez burzę. Po raz kolejny może liczyć na pomoc sąsiada, Mariusza. Kępski próbuje znaleźć pretekst, by ponownie spotkać się z ukochaną. Szuka wsparcia u Justina. Liczy na to, że Oliwka w końcu mu wybaczy i wróci do niego. Wiktor sugeruje ojcu, że dziewczynie być może od początku zależało wyłącznie na jego pieniądzach, a nie na związku z nim.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...