Barwy szczęścia | odc. 2876

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka trzyma Kępskięgo na dystans. Justin sugeruje, że nie powinien naciskać na ukochaną. Bożena powoli wraca do zdrowia. Udaje jej się nawet przez chwilę porozmawiać przez internet z synkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Bożena powoli wraca do zdrowia, co cieszy Bruna. Dzięki pomocy Amelii i Kasi udaje jej się przez chwilę porozmawiać przez internet z synkiem. Bliscy kobiety jednak w dalszym ciągu ukrywają przed nią prawdę o śmierci jej ojca. Hubert po raz kolejny kłóci się z Klarą. Pisarka wciąż nie chce wrócić do Polski. Ich rozmowę przypadkiem słyszy Joanna. Na dodatek Sokalska oświadcza Pyrce, że sąd zdecydował o stałym nadzorze kuratora, gdyż dopatrzono się nieprawidłowości w opiece nad dzieckiem. Hubert zapewnia kobietę, że może na niego liczyć. Wieczorem upomina też Agatę, która wróciła do domu pod wpływem alkoholu. Oliwka w dalszym ciągu trzyma Kępskięgo na dystans, mając z nim wyłącznie biznesowe relacje. Justin sugeruje mężczyźnie, że nie powinien więcej naciskać na ukochaną. Magda z kolei radzi Tomaszowi, aby pomógł Zbrowskiej przy pakowaniu towarów dla pierwszych klientów. Oliwka decyduje się zapłacić Kępskiemu za jego pracę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...