Teściowie (20-ost.)

serial komediowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Rano w dzień ślubu zarówno Lucjan, jak i Zenon znajdują się gdzieś pod Tatrami. Chłopak budzi się w przydrożnym rowie, nieświadomy, że to przyszły teść przywiózł go tu pożyczonym pickupem i porzucił.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Współczesne obyczaje i konflikty pokoleniowe w krzywym zwierciadle, a do tego doborowa obsada, dużo humoru i zwrotów akcji. Tak w skrócie można opisać nowy serial Polsatu pt. "Teściowie". Andżelika Nagórska (Julia Wieniawa) uwielbia media społecznościowe i marzy o karierze w telewizji. Lucjan Ledwoń (Ignacy Liss) pracuje nad doktoratem z historii, a jego pasją jest... średniowiecze. Wiele ich różni, ale łączy gorące uczucie. By ułatwić sobie wejście w nowy etap życia, postanawiają nieco ubarwić rzeczywistość. Ogłaszają bliskim, że niebawem zostaną rodzicami. Mają bowiem nadzieję, że teściowie kupią im mieszkanie. Zaskakujące nowiny od dzieci sprawiają, że konieczne staje się spotkanie ich rodzin. Nagórscy są właścicielami dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw. Mają dużo pieniędzy i okazały dom. Ledwoniowie są skromną rodziną - on listonosz, ona właścicielka niewielkiego salonu kosmetycznego. Ich spotkanie wywołuje lawinę zabawnych zdarzeń. Co więcej, okazuje się, że Zenon (Cezary Pazura), ojciec Andżeliki, i Roman (Cezary Kosiński), tata Lucjana, znają się z czasów szkolnych i... za sobą nie przepadają. Sytuację próbuje ratować energiczna babcia (Małgorzata Różniatowska).

W tym odcinku

Rano w dzień ślubu zarówno Lucjan, jak i Zenon znajdują się gdzieś pod Tatrami. Chłopak budzi się w przydrożnym rowie, nieświadomy, że to przyszły teść przywiózł go tu pożyczonym pickupem i porzucił. Lucek za wszelką cenę usiłuje wrócić do domu, by zdążyć na własny ślub. Zenon też się spieszy z powrotem. Niestety, znika mu auto. Obaj mężczyźni wpadają do kościoła mocno spóźnieni. Kiedy wydaje się, że nic już nie może stanąć na drodze do szczęścia młodej parze, los przynosi kolejną niespodziankę...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...