Teściowie (19)

serial komediowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zbliża się ślub Andżeliki i Lucjana. Obie rodziny mają mnóstwo spraw do załatwienia. Violetta, Brygida i babcia Bożena odwiedzają klub, gdzie przyszła panna młoda będzie się bawić z koleżankami.

Oglądaj w telewizji

So 2.03 10:40
Polsatlogo

Opis

Współczesne obyczaje i konflikty pokoleniowe w krzywym zwierciadle, a do tego doborowa obsada, dużo humoru i zwrotów akcji. Tak w skrócie można opisać nowy serial Polsatu pt. "Teściowie". Andżelika Nagórska (Julia Wieniawa) uwielbia media społecznościowe i marzy o karierze w telewizji. Lucjan Ledwoń (Ignacy Liss) pracuje nad doktoratem z historii, a jego pasją jest... średniowiecze. Wiele ich różni, ale łączy gorące uczucie. By ułatwić sobie wejście w nowy etap życia, postanawiają nieco ubarwić rzeczywistość. Ogłaszają bliskim, że niebawem zostaną rodzicami. Mają bowiem nadzieję, że teściowie kupią im mieszkanie. Zaskakujące nowiny od dzieci sprawiają, że konieczne staje się spotkanie ich rodzin. Nagórscy są właścicielami dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw. Mają dużo pieniędzy i okazały dom. Ledwoniowie są skromną rodziną - on listonosz, ona właścicielka niewielkiego salonu kosmetycznego. Ich spotkanie wywołuje lawinę zabawnych zdarzeń. Co więcej, okazuje się, że Zenon (Cezary Pazura), ojciec Andżeliki, i Roman (Cezary Kosiński), tata Lucjana, znają się z czasów szkolnych i... za sobą nie przepadają. Sytuację próbuje ratować energiczna babcia (Małgorzata Różniatowska).

W tym odcinku

Zbliża się dzień ślubu Andżeliki i Lucjana. Obie rodziny mają jeszcze mnóstwo spraw do załatwienia. Roman, Lolek i dr Niski wybierają się do lokalu, w którym ma się odbyć wieczór kawalerski. Również Violetta, Brygida i babcia Bożena odwiedzają klub, gdzie niedługo będzie się bawić z koleżankami Andżela. Dziewczyna tuż przed wyjściem na imprezę robi test ciążowy. Zenon zaś decyduje się wprowadzić w życie swój plan pozbycia się niechcianego przyszłego zięcia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...