Barwy szczęścia | odc. 2874

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Oliwka ma pretensje do Justina, który razem z Tomaszem ją oszukał. Kiedy Kępski staje w obronie chłopaka, próbując przeprosić ukochaną, Zbrowska decyduje się zakończyć ich związek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Oliwka ma pretensje do Justina, który razem z Tomaszem ją oszukał. Skarży się Madzi na przyjaciela. Gdy Kępski staje w obronie chłopaka, próbując przeprosić ukochaną, Zbrowska decyduje się zakończyć ich związek. Chce zachować z nim jedynie relacje biznesowe. Rawiczowa usiłuje pogodzić się z synem. Cezary jednak w dalszym ciągu jest zły na matkę, która cały czas manipulowała nim po wypadku. Rawicz oferuje Natalii, aby ze sobą zamieszkali. Ukochana przenosi się do niego wraz z Leą. Bruno naciska na Celinę, by ta odnalazła dla niego Zaborskiego. Marcin wpada na trop Rafała i od razu rusza do akcji. Gdy policja usiłuje zatrzymać bandytę, padają strzały.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...