Barwy szczęścia | odc. 2873

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cezary oświadcza Małgorzacie, że nie zamierza pojednać się z matką. Ma jej za złe, że o mało nie stracił miłości swojego życia. Oliwka usiłuje pogodzić obowiązki w hotelu z rozwojem własnego biznesu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Małgorzata wraz z Jerzym zapraszają najbliższych na obiad, aby uczcić zakup nowego domu. Natalia zabiera na spotkanie Cezarego. Cieszy się, że ukochany zaczyna sobie coraz więcej przypominać. Rawicz oświadcza Małgorzacie, że nie zamierza pogodzić się z matką. Ma jej za złe, że o mało nie stracił miłości swojego życia. Oliwka usiłuje pogodzić swoje obowiązki w hotelu z rozwojem własnego biznesu. Nagranie wideo z Tomkiem, które umieściła w internecie, okazuje się wielkim sukcesem. Gdy Zbrowska chce w końcu poznać swoich inwestorów, Justin nie wie, co począć. Nie chce zawieść Kępskiego, któremu obiecał dyskrecję. Oliwka przekazuje sponsorom pakiety kremów. Gdy zauważa je u Tomasza, zaczyna domyślać się prawdy. Sokalska mówi Agacie, że boi się utraty praw do opieki nad synem. Skotnicki uważa, że Pyrka nawiązała zbyt bliskie relacje z Ignacym, który jest jej podwładnym. Kieliszewski przesyła szefowej kwiaty w ramach przeprosin za pocałunek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...