Barwy szczęścia | odc. 2872

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Justin cieszy się, kiedy wynik testu na HIV okazuje się negatywny. Przekazuje dobre wieści Agacie. Pyrka flirtuje w pracy z Kieliszewskim. Ich spotkanie w barze kończy się namiętnym pocałunkiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Oliwka celebruje z Tomaszem sukces swojego biznesu, gdy jej kosmetyki zdobywają ważny atest. Później Zbrowska zajmuje się też wyborem opakowań dla swoich produktów. Spóźnia się jednak z tego powodu do klientki w hotelu, przez co Justin ma do niej pretensje. Skotnicki cieszy się, gdy wynik testu na HIV okazuje się negatywny. Przekazuje dobre wieści Agacie. Zaprasza ją oraz Sergiusza na wspólne świętowanie. Pyrka flirtuje w pracy z Kieliszewskim. Później kolega celowo wybiera się do tego samego baru, co szefowa. Na miejscu dochodzi między nimi do pocałunku. Damian mówi Sebastianowi o swoich niefortunnych oświadczynach. Załamuje się, myśląc, że Beata go zostawi. Jego ukochana z kolei zwierza się Darkowi. Obawia się, że jej odmowa zniszczy jej związek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...