Barwy szczęścia | odc. 2871

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sergiusz zawiadamia Justina, że odnalazł Marikę. Dziewczyna wróciła do baru i czyha na kolejnych mężczyzn. Skotnicki decyduje się od razu pojechać do lokalu. Zatrzymuje ją i wzywa policję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Damian wyznaje Beacie, że bardzo przeżywa rozprawę matki. Daje też ukochanej do zrozumienia, że myśli o ślubie z nią. Pyta kobietę, czy nie ma nic przeciwko, że jej teściową będzie kryminalistka. Kilka godzin później zbiera się na odwagę i oświadcza się Saganowskiej. Sergiusz zawiadamia Justina, że odnalazł Marikę. Dziewczyna wróciła do baru i czyha na kolejnych mężczyzn. Skotnicki decyduje się od razu pojechać do lokalu. Zatrzymuje ją i wzywa policję. Później odbiera wynik kolejnego testu na HIV. Basia czuje się zraniona po tym, jak Artur odmówił wspólnego wyjazdu w góry. Mimo tego Grzelakowa mówi Joli, że planuje przyszłość z Chowańskim. Wciąż ma nadzieję, że połączy ich wielka miłość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...