Dlaczego ja?: Głęboka rzeka o mały włos nie stała się przyczyną tragedii w rodzinie Kasi i Jacka (1275)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Policja informuje Katarzynę, że z rzeki wyłowiono auto jej męża i mężczyzna prawdopodobnie utonął razem z ich synem. Zrozpaczona kobieta odkrywa zaskakujące fakty. Wynajmuje prywatnego detektywa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienny serial, prezentujący historie inspirowane prawdziwymi rozterkami. W każdym odcinku pojawiają się opowieści o zwykłych ludziach, których życie dramatycznie się skomplikowało. Śledzimy zmagania bohaterów tych opowieści z niecodziennymi kłopotami i wraz z nimi szukamy wyjścia z kryzysowej sytuacji.

W tym odcinku

Katarzyna i Jacek, którzy wychowują 4-letniego syna, często się kłócą. Mężczyzna zabiera dziecko na weekend do Wrocławia. Niebawem policja informuje Kasię, że z rzeki wyłowiono samochód jej męża, a osoby znajdujące się w środku prawdopodobnie utonęły. Zrozpaczona kobieta chce poinformować o nieszczęściu teściową. Gdy jedzie do jej mieszkania, odkrywa, że kobieta od roku nie żyje. Na miejscu znajduje jednak wskazówkę, dzięki której trafia do pewnego domu. Tam widzi swojego syna, ale uderzona w głowę traci przytomność. Ponieważ policja nie wierzy, że dziecko Katarzyny żyje, kobieta wynajmuje prywatnego detektywa. Niebawem odkrywa prawdę o swoim mężu.

Zobacz także

Ładuję...