M jak miłość | odc. 1752

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szymek wciąż nie akceptuje Radka. Jego rodzice, pomimo protestów syna, spotykają się w sądzie i ostatecznie się rozstają. Po rozprawie chłopiec uszkadza oponę w samochodzie nowego partnera mamy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Marii i Artura Rogowskich, a także ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Szymek wciąż nie akceptuje Radka. Robi, co może, by nie dopuścić do rozwodu Izy i Marcina. Jego rodzice, pomimo protestów syna, spotykają się w sądzie i ostatecznie się rozstają. Po rozprawie rozżalony chłopiec uszkadza oponę w samochodzie nowego partnera swojej mamy. O mały włos nie dochodzi do wypadku z udziałem całej rodziny. Marcin postanawia pomóc byłej żonie w przekonaniu dzieci do Radka. Odwiedza też Kamę, z którą spędza namiętne chwile. Uprzedza jednak dziewczynę, że nie jest gotowy na kolejny związek. Kochanków przyłapuje Ania. Załamuje się, wiedząc, że mężczyzna, w którym zdążyła się zakochać, romansuje z jej siostrą. Iwona udaje się na randkę z Argasińskim. Ukrywa jednak swój związek przed Anetą. Seniorka obawia się reakcji córki na wieść, że umawia się z jej szefem. Chodakowska podejrzewa, że jej matka znalazła nową miłość. Zamierza dowiedzieć się, kto jest jej wybrankiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...