Dlaczego ja?: Najszczęśliwsza (1274)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Twarz Marii szpeci głęboka blizna. Jest to ślad po wypadku, któremu uległa. Kobieta z niecierpliwością czeka na operację plastyczną. Pewnego dnia do bloku wprowadza się przystojny Paweł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienny serial, prezentujący historie inspirowane prawdziwymi rozterkami. W każdym odcinku pojawiają się opowieści o zwykłych ludziach, których życie dramatycznie się skomplikowało. Śledzimy zmagania bohaterów tych opowieści z niecodziennymi kłopotami i wraz z nimi szukamy wyjścia z kryzysowej sytuacji.

W tym odcinku

Twarz 27-letniej Marii Nowickiej szpeci głęboka blizna. Jest to ślad po wypadku samochodowym, któremu uległa. Nie mogąc pogodzić się ze swoim wyglądem, kobieta wpadła w depresję. Z niecierpliwością czeka na operację plastyczną, a na razie rozmawia jedynie ze swoją współlokatorką Ewą Orską, z którą się przyjaźni. Pewnego dnia do ich bloku wprowadza się przystojny Paweł. Ewa jest oczarowana mężczyzną. Gdy ten zaczyna okazywać zainteresowanie Marią, staje się złośliwa wobec koleżanki. Manipuluje nią I wpędza w coraz głębsze kompleksy. Chce za wszlką cenę utrzymać Marię w przekonaniu, że jest nieatrakcyjna i nie zasługuje na miłość.

Zobacz także

Ładuję...